DALŠÍ RECENZE

 

Sephora 51 POWDER BRUSH

Maybelline Dream Matte Mousse

Paleta stínů MUA Undressed

Essence I LOVE STAGE

Sephora 51 POWDER BRUSH

Alverde GOJI OČNÍ SERUM

Estée Lauder KOREKTOR

Rimmel KOREKTORY

Štětec HAKURO H79

Houbička Beauty Blender

Saloos Rozmarýna květ. pl. voda

Depigmentační krém Unitone 4

Dekorativní kosmetika GOSH

Bonella Krém pro prevenci strií

Saloos Relax sprchový olej

Nobilis Tilia Bahenní maska

Dermacol Satin Make-Up Base

Štětec HAKURO h50s

Krém Bioderma Sébium Mat Fluid

Anketa

Používáte produkty AVON?
Ano, AVON mám rád/ráda 44.33% (1246)
Ne, Avon mi nevyhovuje 27.64% (777)
Sedí mi jen něco 28.03% (788)

AVON - rtěnka

22. června v 22:01

Odstín "Champagne Shimmer"

 

Tato recenze bude první z několika od známé značky Avon. Dnes se zde vyjádřím ke rtěnce, která se již bohužel nedá koupit.

 

 

Jako asi každá žena, ať už v dřívějším nebo pozdějším věku, jsem se nechala zlákat a začala si objednávat kosmetiku od Avonu. Postupně jsem zašla ještě dál a stala se "Avonlady". Dnes už každý ví, co to znamená. Pro ojedinělé neználky - dealerka.. :-) Měla jsem po dvacítce a tehdy mi to přišlo jako něco opravdu luxusního. Co extra jsem vydělala na provizích, jsem samozřejmě vrazila do produktů pro sebe. To už je ale dost dávno. Od té doby (snad mnohem zkušenější) si už dekorativní kosmetiku typu rtěnky, stíny a make-upy z tištěného katalogu nepořizuji. U recenzované rtěnky jsem ale tehdy kupodivu vedle nešlápla..

 

 

Obal a odstín

 

Zlatavý obal vyhlíží docela draze. Po sundání horního krytu na nás vyskočí "Avoňácké" logo. Odstín je "CHAMPAGNE SHIMMER". Je to taková meruňkovo-růžová barva s lehkým nádechem do oranžova, někdo by možná řekl: lososova. Má výrazný příměs třpytu, hodí se tudíž možná spíše na večírek, než na denní nošení.

 

 

Konzistence, chuť a vůně

 

Nevím jak pro koho, ale pro mě osobně je u rtěnky velmi důležitá také chuť a vůně. Myslím, že je to logické, protože kdyby Vám přišla chuť například nahořklá, každé "olíznutí" rtů by bylo asi docela nepříjemné.. Tato rtěnka byla po obou stránkách příjemná - alespoň pro mě. Konzistence byla jakoby sušší, tudíž na rtech i dlouho vydržela.

 

Cena

 

Tato rtěnka byla jednou z těch dražších, já ji ale samozřejmě pořídila z katalogu, ve kterém byla ve výrazné slevě. Je to už dávno, ale co pamatuji, i tak to pravděpodobně bylo přes 100,-

 

Moje zkušenost

 

Jak už jsem psala výše, rtěnky z katalogů si už neobjednávám, téměř nikdy v nich není odstín reálný. S touhle rtěnkou jsem se ale dost strefila. Opravdu mi vyhovovala po všech stránkách. Klidně bych si ji koupila znovu, Avon už ji ale dávno v nabídce nemá.

 

Hodnocení

5 / 5

Co se Vám od Avonu hooodně líbí?