DALŠÍ RECENZE

 

Maybelline Dream Matte Mousse

Paleta stínů MUA Undressed

Essence I LOVE STAGE

Sephora 51 POWDER BRUSH

Alverde GOJI OČNÍ SERUM

Estée Lauder KOREKTOR

Avon rtěnka CHAMPAGNE SHIMMER

Rimmel KOREKTORY

Štětec HAKURO H79

Saloos Rozmarýna květ. pl. voda

Depigmentační krém Unitone 4

Dekorativní kosmetika GOSH

Bonella Krém pro prevenci strií

Saloos Relax sprchový olej

Nobilis Tilia Bahenní maska

Dermacol Satin Make-Up Base

Štětec HAKURO h50s

Krém Bioderma Sébium Mat Fluid

Anketa

Pořídili byste si Beauty Blender?

BEAUTY BLENDER

13. února v 22:11

Úžasná houbička pro dokonalý make-up

 

Dnešní recenze se týká opravdu skvělého nástroje, který nám dopomůže k dokonalému make-upu..

 

 

Ano, jde o tady tohle růžové vajíčko.. :-) Oficiální název je BEAUTY BLENDER a vyrábí se v Americe. U nás je možné jej zakoupit pouze v Surface - přední vizážistické škole v Praze, a to v různých variantách - po jednom / po dvou, růžové / bílé. Nabízí také čističe a pouzdýrka. Houbičku dostanete v tomhle krásném baleni:

 

 

Pokud si zakoupíte dva kusy, dostanete je sice v téhle stejné krabičce, ale za to s výraznou slevou.. :-)

 

BEAUTY BLENDER vs ŠTĚTCE

 

Proč by měla být tato houbička lepší na nanášení make-upu než štětce? Neřekla bych, že je lepší. Abych se přesněji vyjádřila, je jiná. Já osobně potřebuji pro perfektní nanesení make-upu štětců několik: jeden menší a užší na záhyby (nos), jeden hustý na větší plochy (tváře, čelo, brada) a jeden malý na korektor (hlavně pod oči). Houbička Vám bude stačit jedna. Dostanete se s ní všude.

 

 

Použití BEAUTY BLENDERU

 

Houbička má nová a suchá velikost jako výše na obrázku. Používá se však "za mokra". To znamená, že se může buď postříkat sprejovou lahvičkou s vodou, anebo ji můžete normálně namočit pod tekoucím kohoutkem. Přebytečná tekutina se vymačká tak, aby už z houbičky žádná nekapala. Zvlhčený Beauty Blender o něco zvětší svou velikost. Takhle je připraven a můžeme s ním začít pracovat.

 

Já osobně jsem vyzkoušela nanášení jak tekutého make-upu, tak i krémového a dokonce i korektory. Houbička minimálně nasává, takže nedochází ke zbytečné spotřebě produktu. Aplikace se může provádět jak tahy, tak poklepy, kterými se dá krásně vrstvit. Houbička je skvělá také na konturování obličeje. Špičkou vajíčka se dají vytvořit i malé detaily.

 

 

Moje zkušenost

 

Já jsem k Beauty Blenderu přišla během vizážistického kurzu a opravdu mě nadchnul. Uznávám, že mi přišel dost nedostatečný příděl zapůjčených štětců, s těmi, co mám doma jsem dost spokojená, ale tato houbička je všechny plně nahradila. Řekla bych, že je lepší na krémové make-upy, ale jak jsem psala výše, skvěle se s ní nanáší jakékoliv konzistence.

 

Jako vizážistka Blender oceňuji především pro snadnou aplikaci během líčení klientek. Samozřejmě jsem jej použila i na svém vlastním obliečeji, ale pro práci s jinými tvářemi je opravdu jedinečný.

 

Vytvořen a oceněn:

Beauty Blender byl navržen a vytvořen přední americkou vizážistkou a "beauty" expertkou Reou Ann Silvou. Byl oceněn "ALLURE - The Beauty Experts" (Editors Award Choice).

 

Složení:

Neobsahuje latex, je tedy hypoalergenní.

 

Hodnocení: 5/5

Máte vyzkoušeno? Jste spokojení?