DALŠÍ RECENZE

 

Sephora 51 POWDER BRUSH

Maybelline Dream Matte Mousse

Paleta stínů MUA Undressed

Essence I LOVE STAGE

Sephora 51 POWDER BRUSH

Alverde GOJI OČNÍ SERUM

Avon rtěnka CHAMPAGNE SHIMMER

Rimmel KOREKTORY

Štětec HAKURO H79

Houbička Beauty Blender

Saloos Rozmarýna květ. pl. voda

Depigmentační krém Unitone 4

Dekorativní kosmetika GOSH

Bonella Krém pro prevenci strií

Saloos Relax sprchový olej

Nobilis Tilia Bahenní maska

Dermacol Satin Make-Up Base

Štětec HAKURO h50s

Krém Bioderma Sébium Mat Fluid

Anketa

Vyzkoušeli jste něco od Estée Lauder?
Ano a velká spokojenost 31.38% (1119)
Ano, nic moc 23.44% (836)
Ne, ale rád/a bych 23.39% (834)
Ne, nemám zájem 21.79% (777)

ESTÉE LAUDER - korektor

5. července v 18:34

Ideal Light Brush-On Illuminator

 

A dnes tu máme něco luxusnějšího - korektor od značky Estée Lauder:

 

 

Běžně se mi nějak extra moc za kosmetiku utrácet nechce. Jednak jsem Češka, a co si budem povídat, všichni víme, že zdejší životní úroveň obyčejného človíčka není bůhvíco, navíc zastávám názor, že drahota neznamená vždy kvalitu.. Měla jsem ale to štěstí žít několik let v zahraničí, a tudíž okusit životní úroveň o dost vyšší. To se pak lákadlu hůře odolává. Navíc jsem chtěla zjistit, jestli jsou ty známé značky opravdu tak vyjímečné. Ani nevím proč jsem šla tehdy do Estée Lauder, každopádně jsem dvě hodiny čekání na let využila prolézáním parfumérky a nakonec si za 17 liber odnesla tenhle korektor.

 

 

Ideal Light Brush-On Illuminator

 

Jaký tedy tenhle korektor byl? Musím vážně uznat, že výborný. Krycí schopnost skvělá, já jsem ho používala hlavně na kruhy pod očima a ty byly perfektně zamaskované. Co mě ale překvapilo, korektor jakoby splynul s pletí. Vůbec nebylo vidět, že bych na sobě měla něco napatlaného. Velmi přirozeně překryl pleťový problém a přitom sám zůstal úplně neviditelný. Vydržel mi pod očima nezměněný celý den, to tak mám ale i s levnějšími korektory, když je dobře zapudruji.

 

 

Odstín, gramáž a obal

 

Odstín Vám už bohužel nemůžu ukázat aplikovaný přímo na kůži, ale myslím, že jsem měla Light Medium. Nejsem žádná bledule, i když zrovna pod oči je moc hezké dát světlejší barvu. Co se týče gramáže, tady přichází důvod, proč bych si tenhle korektor znovu nekoupila. Za ty peníze je ho jen 2,2 ml (obvykle bývá min. 5 ml a více). Krémově zlatavý obal je zkrášlen EL logem. Dávkování je provedeno točitou spodní částí a pro nanášení je nahoře umístěn štěteček.

 

Moje zkušenost

 

Jak už jsem zmínila, používala jsem tenhle korektor hlavně na kruhy pod očima, na což byl opravdu úžasný. V tomhle případě jednoznačně platí kvalita za vyšší cenu. Na druhou stranu byl tak rychle pryč, že mám pocit, jako bych si ho ani moc "neužila". Celkově hodnotím ale určitě velmi pozitivně: 5 / 5.

 

Cena a možnost pořízení

 

Tenhle korektor můžete v ČR pořídit za cca 600,- například ZDE.

 

************************************************************************************************************************

 

A něco navíc pro "fajnšmekry":

 

také občas přemýšlíte nad těmito drahými značkami? Co například znamenají jejich názvy, co za nimi stojí za lidi a co je vlastně dělá tak drahými?

 

Zakladatelé často vychází ze svého jména, ať už původního, nebo lehce pozměněného, či jen zkráceného. Estée Lauder je jméno ženy a celé zní Josephine Esther Mentzer. Původ má díky matce v Maďarsku a z otcovy strany k velkému překvapení v Čechách.

 

 

Narodila se v Queensu v New Yorku v roce 1908. S kosmetikou začala v mládí se svým strýcem chemikem, kterému pomáhala míchat pleťové krémy a vůně pro jeho kosmetickou firmu. V roce 1946 založila se svým manželem značku Estée Lauder, tehdy pouze se čtyřmi produkty. Aby svůj obchod rozšířila a získala co největší ohlas, velmi aktivně se snažila o podporu prodeje a pravidelně obcházela salony krásy, ve kterých nechávala zdarma vzorky. Dokonce osobně zastavovala ženy na Fifth Avenue a nabízela jim, aby její produkty vyzkoušely. Byla to právě Estée Lauder, která začala dnes již běžné "ke koupi dárek". V roce 1953 představila koupelový olej a parfém "Youth Dew", který získal ohromnou popularitu. Estée i po 40 letech v kosmetickém průmyslu, který se postupně rozšířil o sesterské značky "Prescriptives", "Clinique", "Origins" a "Aramis", vždy trvala na své přítomnosti u otevírání každé nové pobočky. Zemřela v roce 2004. Nyní vede toto impérium krásy založené na vědě její vnuk William, který dodnes nese odkaz své babičky filantropky, novátorky a první magnátky krásy.

 

České ESTÉE LAUDER stránky s produky a informacemi ZDE.

Máte vyzkoušeno? Podělte se o zkušenost