DALŠÍ HAKURO

 

Štětec HAKURO h50s

DALŠÍ RECENZE

 

Maybelline Dream Matte Mousse

Paleta stínů MUA Undressed

Essence I LOVE STAGE

Sephora 51 POWDER BRUSH

Alverde GOJI OČNÍ SERUM

Estée Lauder KOREKTOR

Avon rtěnka CHAMPAGNE SHIMMER

Rimmel KOREKTORY

Houbička Beauty Blender

Saloos Rozmarýna květ. pl. voda

Depigmentační krém Unitone 4

Dekorativní kosmetika GOSH

Bonella Krém pro prevenci strií

Saloos Relax sprchový olej

Nobilis Tilia Bahenní maska

Dermacol Satin Make-Up Base

Štětec HAKURO h50s

Krém Bioderma Sébium Mat Fluid

Anketa

Přemýšlíte o pořízení nějakého HAKURO štětce?

HAKURO H79

26. února v 12:56

Skvělý štětec na stíny

 

Dnešní recenze se týká dalšího skvělého štětce polské značky HAKURO. Tentokrát se zaměřím na H79, který je určen na stíny:

 

 

Popis:

 

Štětec je vyroben z přírodního kozího vlasu. Má bílou barvu (můj je od stínů). Celková délka je 18 cm, ručka je dřevěná. Jde o docela velký a hustý štětec, který je plochý. Má velmi dobrý tvar, se kterým se dostanete všude. Díky tomu se dá využít různým způsobem.

 

 

Moje zkušenost:

 

Já osobně jsem s tímto štětcem velmi spokojená. Používám ho hlavně na rozmazávání. Nemám ráda ostré hrany a linie, u stínů se vždy snažím o měkké přechody a jemné rozmazání do ztracena. Tento štětec nejvíce využívám na nanášení středních barevných odstínů, kterými obvykle rozmazávám nejtmavší stín, zvýrazňující očnicový oblouk. Štětec mi přijde opravdu kvalitní a pracuje se mi s ním úžasně. Na oči mám už docela velkou sbírku štětců různých značek, s tímto se mi však žádaný efekt dosahuje jednoznačně nejlépe. Navíc z něj stíny ani moc neodpadávají a nepráší.

 

 

Kde a za kolik pořídit:

 

Já jsem štětec objednala opět z polského e-shopu: www.kosmetyki-mineralne.com, a to přímo ZDE. Z obchodem mám velmi dobré zkušenosti. Už jsem tam objednávala podruhé a můžu jej určitě doporučit. Jediný problém je, jak už jsem psala u recenze na štětec h50s, že je tam vše pouze v polském jazyce.. Štětec tam vychází na 16,50 zł (při 1zł cca / 6,- Kč) = zhruba na 100,- Kč, poštovné je skoro stejné jako u nás. Za tak dobrou kvalitu opravdu úžasné!!!

 

A navíc skvělá zpráva! Zřizuje se konečně český e-shop: www.hakuro.cz. Má být brzy spuštěn, zatím si můžete jednotlivé štětce prohlídnout na facebooku.

 

Hodnocení: 5/5

 

Mé další HAKURO štětce, jejich recenze už se chystají: