DALŠÍ RECENZE

 

Bourjois Oční stíny

E.L.F High Definition Powder

Maybelline Dream Matte Mousse

Paleta stínů MUA Undressed

Essence I LOVE STAGE

Sephora 51 POWDER BRUSH

Alverde GOJI OČNÍ SERUM

Estée Lauder KOREKTOR

Avon rtěnka CHAMPAGNE SHIMMER

Rimmel KOREKTORY

Štětec HAKURO H79

Houbička Beauty Blender

Saloos Rozmarýna květ. pl. voda

Depigmentační krém Unitone 4

Dekorativní kosmetika GOSH

Bonella Krém pro prevenci strií

Saloos Relax sprchový olej

Nobilis Tilia Bahenní maska

Dermacol Satin Make-Up Base

Štětec HAKURO h50s

Krém Bioderma Sébium Mat Fluid

Anketa

Máte některý z nových štětců?
Ano, jsem nadšená 43.81% (995)
Ne, ale chtěla bych 24.92% (566)
Ne, nemám zájem 31.26% (710)

REAL TECHNIQUES

20. ledna v 21:16

Precizní štětec na stíny

 

Další recenzí se budu věnovat úžasnému štětci na oči značky Real Techniques.

 

 

Kdo o této značce ještě neslyšel, pochází z Anglie. Spolupracuje se Sam a Nic Chapman, anglickými vizážistkami, které díky svým mnohaletým zkušenostem v oboru štětce navrhují.

 

 

Použití:

 

Předem dodávám, že můj Real Techniques štětec musí být z nějaké hodně staré kolekce, protože ho na internetových stránkách už vůbec nemůžu najít. Koupila jsem ho asi před 7 lety v Irsku. Patří mezi mé nejpoužívanější, proto se z něj už vymazal název. Používám ho k velmi přesnému nanesení nejtmavějších stínů nad vnější horní oční koutek. Dá se použít i k aplikaci stínů pod oči.

 

 

Tvar a materiál:

 

Vlasy mi přijdou přírodní, mají hnědou barvu. Štětec je zakulacený, cca 5 mm široký a 10 mm dlouhý. Je vytvarován do neostré špičky. Rukojeť je umělohmotná, černokrémová, štětec je na držení docela tenký. Nejnovější Real Techniques štětce jsou naopak syntetické (ultra plyšové taklonové štětiny). Mají hliníkovou rukojeť, která je rozšířená právě pro snadnější držení. Nové štětce jsou navíc ve spodní části rukojeti vytvarované tak, aby se daly postavit.

 

 

Moje zkušenost a doporučení:

 

Přestože je můj Real Techniques štětec zřejmě starou verzí těch dnes nabízených, jsem s ním velmi spokojená a kdyby se dal ještě koupit, určitě bych ho všem doporučila. Štětec tohoto typu mám jen jeden. Práce s ním je velmi precizní, vytvořím s ním přesně to, co potřebuji. Některé z aktuálně nabízených štětců si chystám pořídit, určitě je pak budu také recenzovat.

 

 

Kde pořídit:

 

Koho by sestry Chapmanovy a značka Real Techniques zajímaly víc, dodávám, že vizážistky vystupují na kanálu youtube se svými tutoriály o líčení, kde sdílí různé tipy a triky z oboru. Najdete je pod "nickem" PIXIWOO. Jejich blog je ZDE. Na youtube mají také tutoriály přímo jako Real Techniques, kde své štětce předvádí. Pro zájemce existuje už i český eshop ZDE.

 

Hodnocení: 5/5