DALŠÍ RECENZE

 

Sephora 51 POWDER BRUSH

Maybelline Dream Matte Mousse

Paleta stínů MUA Undressed

Essence I LOVE STAGE

Sephora 51 POWDER BRUSH

Alverde GOJI OČNÍ SERUM

Estée Lauder KOREKTOR

Avon rtěnka CHAMPAGNE SHIMMER

Štětec HAKURO H79

Houbička Beauty Blender

Saloos Rozmarýna květ. pl. voda

Depigmentační krém Unitone 4

Dekorativní kosmetika GOSH

Bonella Krém pro prevenci strií

Saloos Relax sprchový olej

Nobilis Tilia Bahenní maska

Dermacol Satin Make-Up Base

Štětec HAKURO h50s

Krém Bioderma Sébium Mat Fluid

Anketa

Máte rádi značku RIMMEL?
Ano 57.18% (1203)
Ne 42.82% (901)

RIMMEL - korektory

16. května v 21:42

Recover Anti Patigue Concealer

 

Po delší době je zde další recenze. Tentokrát jsem se zaměřila na korektory od značky Rimmel.

 

Určitě se každému alespoň jednou stalo, že si koupil nějaký kosmetický produkt, který se mu zdál fajn při koupi, ale doma se pak jeho kvality příliš nepotvrdily, a tak jej buď ne úplně chtěně začal přehlížet, nebo jej rovnou odložil z dohledu, ale vyhodit mu ho bylo líto. Až pak jednou po delší době, ať už ze zvědavosti či nouze byl donucen zjistit, co mu vlastně na tom produktu kdysi nevyhovovalo, a tím přišel k závěru, že to zase tak špatné nebylo. Mně osobně se to stalo několikrát a platí to i v případě těchto "Rimmeláckých" korektorů.

 

 

Původně jsem si koupila dva - jeden světlý a jeden tmavý, protože mám ráda jednak míchání požadovaného odstínu a také se ohlížím na roční období. Už Vám teď neřeknu, o jaké dostíny jde, protože, jak můžete vidět na fotkách, značení už se poněkud vypařilo. Určitě je možné tuto informaci vypátrat na oficiálních Rimmel stránkách, dokonce, pokud mě paměť neklame, více odstínů snad ani v nabídce nebylo.

 

Krytí a pigmentace

 

Korektory mají hustotu typickou pro tento druh líčidel, tzn. jsou hustší. Kryjí dobře, hlavně co se týče kruhů pod očima. Světlý odstín tuto oblast krásně prosvětlí. Odstíny jsou spíše do oranžova, tudíž asi nebudou příliš vyhovovat milovnicím růžového nádechu.

 

 

Moje zkušenost

 

Už si opravdu nevzpomínám, co se mi na těchto korektorech nelíbilo. Dnes mi přijdou vcelku fajn. Dají se i dobře vrstvit a míchat s make-upy a korektory jiných značek. Jak už jsem psala výše, používám je hlavně na kruhy pod očima. Vcelku dobře však maskují i zvýšenou pigmentaci. Problematické "záležitosti" sice úplně nezmizí, ale při poměru cena / výkon za to tyto korektory určitě stojí.

 

Obsah a cena

5ml - cca 100,- Kč (už se ale asi nedají koupit)

 

Celkové hodnocení

3,5 / 5