DALŠÍ RECENZE

 

Maybelline Dream Matte Mousse

Paleta stínů MUA Undressed

Essence I LOVE STAGE

Alverde GOJI OČNÍ SERUM

Estée Lauder KOREKTOR

Avon rtěnka CHAMPAGNE SHIMMER

Rimmel KOREKTORY

Štětec HAKURO H79

Houbička Beauty Blender

Saloos Rozmarýna květ. pl. voda

Depigmentační krém Unitone 4

Dekorativní kosmetika GOSH

Bonella Krém pro prevenci strií

Saloos Relax sprchový olej

Nobilis Tilia Bahenní maska

Dermacol Satin Make-Up Base

Štětec HAKURO h50s

Krém Bioderma Sébium Mat Fluid

Anketa

Podařilo se Vám koupit tento štětec kvalitnější?
Ano a je skvělý 57.49% (1144)

SEPHORA - 51 Powder Brush

5. srpna v 21:29

Vysunovací štětec na pudr

 

Abych pořád nepsala jen o tom, co se mi líbí, mám tady jeden podle mě ne příliš zdařilý kousek. Jde o vysunovací štětec na pudr značky SEPHORA, a to "51 POWDER BRUSH".

 

 

Když si řeknu SEPHORA, hned si představím ty úžasné parfumerie plné různých skvostných kousků věhlasných značek, takže spíše luxus a drahota. Po hustém štětci, který se dá navíc hodit do kabelky hezky uzavřený, jsem uvažovala už nějakou dobu. Na tenhle jsem se nechala zlákat na jistém internetovém bazárku, což jsem zkusila a vím, že už takovou hloupost nikdy neudělám - alespoň co se kosmetiky týče... Vlastně jsem si tam tehdy objednala jiný SEPHORÁcký štěteček a tenhle jsem si k tomu nechala přibalit jako bonus, protože mě vyšel tušim na 100,- Kč.

 

 

Tenhle "zázrak" ale bohužel nestojí zdaleka ani za tu "stovku". Je mi ho líto vyhodit (má přeci jen hezký obal a je to SEPHORA!), ale určitě jej nikdy nepoužiju. Neřekla bych, že je tak zničený jeho předchozí uživatelkou, myslím si, že je to už od začátku opravdu "kšunt".

 

Hustota, kvalita a obal

 

Štětec je sice hodně hustý, vlasy jsou ale z hodně levné "uměliny" a navíc tak extrémně vypadávají, že by ze samotného štětce po cca měsíčním užívání snad vůbec nic nezbylo. Taky docela škrábe. Samozřejmě jsem si jej chtěla nejdříve vymýt, než si s ním začnu cokoliv nanášet na obličej (to dělám i s úplně novými originálními štětci), k mému překvapení se celá vlasová část odlepila a vypadla z rukojeti! Jedinou pozitivní věcí tohoto štětce je jeho obal, který je proveden přetažením přes vlasovou část, čímž se dá nasunout "víčko" a uzavřít. To už ale tohohle chudáčka určitě nezachrání...

 

 

Kde koupit a cena

 

Ani nevím, jestli je ještě možné tenhle opravdu špatný štětec koupit. Já osobně po tom určitě pátrat nebudu, každopádně pro další produkty značky SEPHORA zavítejte do stejnojmenné parfumerie v obchodních centrech větších měst. Jak už jsem psala výše, mám ještě jiný štětec této značky a ten je naopak opravdu úžasný.

 

Moje zkušenost a doporučení

 

Určitě nedoporučuji - to asi mluví za vše..

 

Hodnocení: 0/5

 

Máte rádi značku SEPHORA?