DALŠÍ RECENZE

 

Nobilis Tilia Sprchový gel

The Balm Mary-Lou Manizer

Natur Cup Menstruační kalíšek

The Body Shop Shimmer Cubes 07

Dermacol Eye Shadow Base

Maybelline Eyestudio Gel Liner

Zoeva Detail Liner 312

Astor Skin Match Make Up

Real Techniques Štětec

Bourjois Oční stíny

E.L.F High Definition Powder

Maybelline Dream Matte Mousse

Paleta stínů MUA Undressed

Essence I LOVE STAGE

Sephora 51 POWDER BRUSH

Alverde GOJI OČNÍ SERUM

Estée Lauder KOREKTOR

Avon rtěnka CHAMPAGNE SHIMMER

Rimmel KOREKTORY

Štětec HAKURO H79

Houbička Beauty Blender

Saloos Rozmarýna květ. pl. voda

Depigmentační krém Unitone 4

Dekorativní kosmetika GOSH

Bonella Krém pro prevenci strií

Saloos Relax sprchový olej

Nobilis Tilia Bahenní maska

Dermacol Satin Make-Up Base

Štětec HAKURO h50s

Krém Bioderma Sébium Mat Fluid

Anketa

Líbí se Vám můj blog?

Kontakt

 

O autorce:

 

jmenuji se Zuzana, původním uměleckoprůmyslovým vzděláním jsem propagační grafička, miluji olejomalbu - barvičky tak nějak celkově. Jako magnet na mě již od základní školy působí líčidla. Později se k tomu přidaly různé kosmetické produkty (krém na pleť, na oční okolí, na tělo, na celulitidu, na ruce...:-). Došlo to tak daleko, že jsem se přivzdělala a otevřela si kosmetický salon Studio Zet, kde nyní profesně nabízím vizážistiku a permanentní make-up. Ráda se podělím o dojmy a pocity z buď právě používaných, nebo již vypoužívaných produktů..

 

Kdy to začalo a jak to pokračuje:

 

kosmetika všeho druhu byla součástí mého života již od útlého mládí. Začalo to zhruba v 11 letech seznámením se s líčidly, které mým tehdejším kamarádkám darovaly jejich maminky (ta moje se nikdy nelíčila). V 15 už jsem spolu s dojížděním na střední školu přicházela k menším finančním částkám, ze kterých jsem si vždy dokázala něco ušetřit na líčidla. Nikdy nezapomenu na ten nedočkavý pocit, kdy jsem se těšila, až něco vypotřebuju, abych si co nejdřív mohla jít koupit a vyzkoušet jiné. Následující roky jsem si vypěstovala jakési univerzální líčení, které jsem jen občas obměňovala. Ve zhruba 28 mě nespokojenost s dosavadním malováním přinutila vizážistiku trochu více prostudovat. Nové poznatky mě naprosto uchvátily a tak v tom nadšeně pokračuji dodnes.

 

Patřím k ženám, které o sebe pečují každý den. Zastávám názor, že díky menší či větší úpravě pomocí líčidel můžeme být všechny krásné a je jedno, jestli jde o každodenní zaměstnání nebo sobotní párty. Studiem vizážistických technik a testováním líčidel dnes vím, jak málo stačí k zamaskování akné, ke zvětšení malých zapadlých očí, k optickému zúžení širokého nosu a že není vždy zapotřebí nejdražších kosmetických značek. Čím hlouběji se do vizážistiky ponářím, tím více si to užívám. Nákup líčidel a celkově návštěva drogerie je pro mě stejný zážitek, jako pro jinou ženu nahlídnutí do zlatnictví. Momentálně jsem na mateřské, ale stejně se líčím téměř každý den. Vedle péče o synka je to taková úžasná chvíle jen pro sebe, kterou si moc užívám..

 

Další kosmetický blog:

 

proč tedy zakládám blog, když už je podobných spousta? Protože mi ty ostatní nesčetně krát pomohly s pořízením nebo naopak nepořízením mnoha kosmetických přípravků, jejich pročítání mě baví a hlavně cítím, že k tomu mám sama hodně co říct. Navíc mám ráda psaní, takže přeji příjemnou zábavu a snad i užitečné informace…

 

Drobné doplnění informací: Od založení blogu jsem prošla těhotenstvím (to se ještě články psaly dobře), porodem a následnou péčí o mého milovaného synka (to už bylo psaní článků celkem nemožné)... :) A aby toho nebylo málo, začaly mi docela velké potíže se štítnou žlázou, kterou pomalu dostávám pod kontrolu, tak snad už půjde všechno líp. Děkuji všem za návštěvu blogu a přeji příjemné čtení, Z.

 

 

ŠPERKY

 

Když mi čas dovolí, zabývám se také výrobou nerezových drátkovaných šperků s léčivými minerálními kameny, které si v případě zájmu můžete prohlídnout ZDE. Kdyby Vás snad něco zaujalo, buď mě kontaktujte na mailu, nebo nakoukněte SEM.

 

 

 

 

Kontakt:

studiozet@email.cz

Místo pro Vaše vzkazy a dotazy